SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T 464 Bucasan trendy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '14
ID e produktit :
921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bucasan trendy - Pastrues sanitar i bazuar në Acid sulfamik.
Për pastrim ditor në hapsira të
rezistueshme ndaj acideve si qeramika, llavaboja apo guacat e toaletit.
Miku më i mirë i sipërfaqeve të kromit, pllakave në dysheme si dhe i rostfrajit.
Largon gëlqeren, zhyllen dhe mbetjet e sapunit.
Aromë të këndshme dhe ka shkëlqim të lartë.
Informata rreth publikuesit
Shkel e Shko sh.p.k
Prishtinë
049227228
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »