SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony 2
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
ID e produktit :
92154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sony 2 Ka 2 joystick dhe memory card 8GB
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aid
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »