SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANTONIO CARRARO 8008 VITI 2002
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
ID e produktit :
92161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZETORI ESHTE NE GJENDJE TE MIR PUNE I ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR ZETORI EDHTE 80 KUAJ FUQI DHE KA VETEM 30.000 OR PUNE GOMAT I KA TE KATERTA NJESOJ
4X4 HYN NE PUN AUTOMATIKISHT PER ME SHUM KONTAKTONI

0697234341
Informata rreth publikuesit
Klenajd
Lushnjë
Lushnjë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »