SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LG G3 GOLD 16 GB
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
ID e produktit :
92164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin LG G3 Gold 16 GB
E kam ble ne Amerike, eshte i perdorur, Eshte ne gjendje shume te rregullt dhe funksionin perfekt
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
044923392
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »