SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RAY BAN GREEN GATSBY STYLE 1 (Syze Dielli)
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
ID e produktit :
92206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VINTAGE B&L RAY BAN W0931 WUAO TORTOISE RB3 TRU GREEN GATSBY STYLE 1 (te perdorura shih fotot)

Emri i brendit: RAY BAN (GATSBY STYLE 1)
Ngjyra e ramit: TORTOISE
Ngjyra e xhamit: E gjelber
Gjinia: Femer/Mashkull
Madhesia: E vogel

Syzat jane limited edition dhe tani ne treg gjinden vetem disa cope te reja - jane ne gjendje shume te mire (pervec ne njeren ane logo e Ray-Ban mungon. Xhamat jane perfekt (mint condition) dhe kane ngjyre te gjelber (true green). Cmimi real eshte diku $325.00. Shih edhe linkun.
www.vintagesunglassesshop.com/item_vs1823.html 
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
+37745301616
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »