SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kubota Sunshine
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
ID e produktit :
92238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Production:
Manufacturer: Kubota
Factory: Japan

Variants:
B1502E: 2WD
B1502DT: 4WD

Kubota B1502 Engine:
Kubota 3-cyl diesel
full engine details ...

Capacity:

3-Point Hitch:
Rear Type: I

Dimensions & Tires:
full dimensions and tires ...

B1502 Serial Numbers:

- Serial numbers unknown -

nuk e kam perdorur fare eshte sikur e km bler nga fabrika japoneze pasi km dy zetora,gjendja eshte e shkelqyer shitet per arsye se km edhe nje me te madh dhe nk mun ti mbaj > 0688376850
Informata rreth publikuesit
GeNti
Tirana, Albania
[harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »