SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grafik Radeon HD 7850 2GB
Çmimi :
€115.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
ID e produktit :
92367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Radeon HD 7850 2GB kartel grafike punon perfekt ska kurfar defekti dhe NUK bej ndrim 1024 stream processors/256 bit/2 gb/DX12
Informata rreth publikuesit
Arton
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »