SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes iphone 3g te bardh dhe 3 gs te zi prej zvicres
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
ID e produktit :
92382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes iphone 3g dhe 3gs.te dyti kan ka 16 gb dhe punojn shum mir. nuk kan adaptera.
Informata rreth publikuesit
artan3322
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »