SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjalti i farës së zezë( Mjalti Habbatus Sauda-Nigella Sativa)
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
ID e produktit :
92420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Efektet shëndetësore:
Për gjoks dhe problemet e kollitjes, forcon zemrën, pastron gjakun, stimulon mëlçinë, e dobishme kundër vjelljes, pastron traktin urinar. Vepron si diuretik, fragmenton apo copton gurët në veshkë dhe është shumë i dobishëm për rastet e fshikëzës së tejngarkuar.
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »