SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ilaq natyror per astme,bronhit dhe per duhanpires
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
ID e produktit :
92424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ilaqi natyror i prodhuar nga produkte natyrore dhe te dobishme per organizmin eshte i dedikuar posaqerisht per te semuret qe vuajne nga Astma, dhe Bronkiti kronik, gjithashtu per duhanpiresit qe kane probleme me sekret, kollitje dhe pengesa ne frymarrje si dhe personat qe kane ftohje te thella te rrugeve te frymarrjes dhe kane pengesa ne nxjerrjen e sekretit (shllajmit apo kelbazes sic njihet ne popull). Ky ilaq pergaditet me porosi dhe perdoret per nje kohe te caktuar ose perhere varesisht sipas nevojave te pacientit. Ndikon pozitivisht ne lehtesimin e frymarrjes dhe te disa persona zvogelon ose largon nevojen e perdorimit te sprejit kunder sulmeve astmatike. Ilaqi prodhohet sipas nje recepure te huaj dhe pas shume fjaleve pozitive nga personat te cilet e kane porositur dhe perdorur, kam vendosur qe kete ilaq ta promovoj dhe ta ofroj per te gjithe ata qe kane probleme me frymarrje. Perdorimi i ilaqit nuk eshte i demshem dhe nuk ka kunderefekte. Te gjithe te interesuarit mund ta bejne porosine e ilaqit dhe te me kontaktojne permes Facebook-ut (www.facebook.com/ilaq.natyror.per.frymarrje)  ose permes telefonit 044 189 860.
Informata rreth publikuesit
Barna Natyrore
Prishtinë
044189860
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »