SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Serum i ajrit me vaj Argani.
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
ID e produktit :
92432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hemani prezanton për ju, një vaj të rrallë dhe të çmuar i përdorur për shekuj nga ana e Marokieneve. vetëm disa pika të këtij vaji mund të transformojë flokët tuaj, në flokë të shëndetshëm dhe të fortë.
- Parandalon thyerjen( dëmtimin) dhe riparon flokët me fund të ndarë( majet e lulëzuara).
-Ndihmon në sigurimin e kondicionimit intensiv.
-Jo i yndyrshëm.
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »