SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrues i mushkrive për duhanpirësit nga Dr.Gabriel’s
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
ID e produktit :
92453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastrues I mushkrive për duhanpirësit nga Dr.Gabriel’s
Në qoftë se jeni të brengosur për gjendjen e mushkërive tuaj…
Në qoftë se kujdeseni për shëndetin tuaj dhe e dine që duhet ndaluar duhanin por nuk mundeni…
Në qoftë se më herët keni provar së ndaluari pirjen e duhanit por pa sukses…
Apo në qoftë se nuk doni të ndaloni pirjen e duhanit, por jeni të vetëdijshëm se diçka brenda trupit tuaj nuk është në regull…
Në qoftë se jeni nën stress dhe mjerueshëm kur nuk mund ta ndezni duhanin…
Në qoftë se dikund thellë në vetën tuaj e dini se pirja e duhanit shkakton dëme serioze…
Atëher Pastruesi I Mushkrive për Duhan pirësit nga Dr. Gabriel’s është product për Ju!
Produkt Ushqimor 100% Natyral
Përmbajtja:
Mjalt, qumsht (gjelatinë) blete, Propolis, ekstrakt i therave të pishës, ekstrakt Trumze dhe ekstrakt Mentës.
E përforcuar me qumsht të freskët të bletëve, i kemi përdorur 100% përmbajtës natyral herbal, të cilat i kemi përforcuar me qumsht blete(xhelatina Mbretërore) ,për të krijuar me të vërtetë një produkt i cili nuk është i ngjajshëm me asnjë në treg as për nga kualiteti as për nga efektiviteti.
Special i prodhuar për duhanpirësit që të ndiejnë lehtësim të mundshëm nga:
-Bronkiti kronik dhe kollitja. -Gojës dhe hundës se tharë. -Iritim i fytit. -Qarrkullim i dobët i gjakut në këmbë dhe duar. -Ndryshime në lëkurë. -Ndërprerje e gjumit shkaku i kollitjes. -Dobësim i memorjes. Friga nga kanceri i mushkërive.
Dozimi dhe mënyra e përdorimit:
1 Luge e madhe (10ml) 2-3 herë në ditë në para buke mrenda 10- 14 ditë,
Derisa të hargjohet shishja tërsisht.
Doza e mirëmbajtjes :
1 lugë e madhe në mëngjes para buke.
Kujdes :Produkti përmban Propolis.Të mos përdoret në qoftëse jeni alergjik në ndonjërin prej përmbajtësve.
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »