SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hakimsaab's Heart Rescue & Support
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
ID e produktit :
92480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A keni frikë nga sulmi në zemër, tensioni i lartë i gjakut, arteriet e bllokuara dhe yndyrërat! Mos u brengosni se ju do të jeni të ardhshëmit ...

Mirëmbani zemrën tuaj!

A ju shqetësojnë:
• Sulmi në zemër, dështim (ndalim) i zemrës
• Sulmi në tru
• Shtypja e lartë e gjakut
• Yndyrërat dhe trigliceridet e larta
• Arteriet e mbyllura dhe droçka të gjakut të rrezikshme
• Aritmia
• Dhimbje në gjoks
Atëherë vazhdoni të lexoni...
Dr Gabriel

Këto janë dobitë të cilat mund ti pritni me përdorimin e rregullt të Dr Gabriel`s Heart Rescue “Shpëtuesi & ndihmësi i Zemrës”, brenda 2-4 javë:

• Shtypje më të ulët të gjakut*
• Nivel më të ulët të yndyrërave dhe triglicerideve*
• Mbrojtja nga sulmi në zemër*
• Nivelizimi i HDL/LDL yndyrërave në gjak*
• Parandalimi i ngurtësimit të enëve të gjakut*
• Lehtësim i dhembjeve në gjoks dhe aritmisë*
• Qarkullim më i mirë i gjakut në gjymtyrë (duar dhe këmbë)*
• Mrojtja dhe pastrami i organizmit nga radikalet e lira*

Zgjidhja # 1: “Astaxanthin” Bën që gjaku juaj të jetë mjaftueshëm i lëngshëm që të rrjedhë lehtësisht: Është anti-oksidant 550 x më i fortë se Vitamina E! & 3000 herë më e fortë se Vitamina C. Ky përbërës mund të jetë e ardhmja e mjekësisë moderne.
Zgjidhja # 2: Për nivelin optimal të yndyrës në gjak: Red Rice Yeast Ekstrakt mjet mirë i provuar në luftën kundër nivelit të lartë të yndyrës në gjak!
Zgjidhja # 3: Për eliminimin e proceve inflamatore të zemrës: Vaji i farës së zezë !
Zgjidhja # 4: Për mbrojtjen natyrale të zemrës suaj dhe enëve të gjakut: Vaj i peshkut me vlera farmaceutike!
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »