SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB bartes sinjali deri ne 50m largsi
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
92489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
USB bartes sinjali deri ne 50m largsi

Permes kabllit te internetit CAT5/6 mundson bartjen e informacioneve nga printeri, WEB Cam dhe paisjeve tjera qe punojn me USB.
Kompatibell me USB 1:1 dhe nuk ka nevoje te intstalimit te softwar-ave.

Kodi i produktit: 5412810112227
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »