SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sallon ondulimi ka shtreterit per depilim thonj ,grim ,frizer per
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
ID e produktit :
92497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
sallon ondulimi ka shtreterit per depilim thonj ,grim ,frizer per femra dhe meshkuj ,lavamani per larje te flokeve ,5 pasqyre me karrige tavolinen per thonj,shanku.Te gjitha paisjet e nevojshme vetem tja filloni punes. Te gjitha paisjet qe gjenden ne sallon jan te kualitetit te lart ,nr: i telefonit 044497010,salloni gjindet te satnea afer restaurant Fjala
Informata rreth publikuesit
shkodran
Prishtinë
044497010
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »