SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 Iphone 6 dhe 1 Iphone 6plus
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '15
ID e produktit :
92665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 6 Gold 64gb ICloud - 350€ Iphone 6 Silver 64gb ICloud - 350€ Iphone 6 Silver 16gb ICloud - 300 € Iphone 6 Plus Gold 64gb iCloud - 400€ Te gjith sebashku me marrveshje, Te gjith jan te ri pa asnje shej, pa asnje grith.

Viber - +38649717721 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vesel
Ferizaj
0038649717721
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »