SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fabrika Komo-D fabrik qe mundson rregullimin dhe riparimin gjithperfshires te interierit tvetures
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '17
ID e produktit :
92917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me mundsi te destinuar per rregullimin e te gjithave llojeve te :seldiljeve,tapacirave,kabriolete,tavanave(pjesa e siperme e vetures) ,timonave dhe podin e poshtem tvetures e shum detale te tjera tvetures edhe mjeteve tjera p.sh (traktora,mobilje,,karrikat e restauranteve,ulset e motorave dhe shumqka tjeter !

Gjindemi ne rahovec . na kontaktoni ne nr :045-276-720
: vib +37744415348
Informata rreth publikuesit
mejdin
Rahovec
045-276-720
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »