SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB kabell per fotoaparat Samsung
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
92974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
USB kabell per fotoaparat Samsung
Mundeson bartjen e fotografive si dhe inqizimeve te ndryshme ne PC ose llaptop si dhe mundeson mbushjen e fotoaparatit.

Zevendeson keto modele AD81-00743A, AH39-00899AG, AH39-00899A.

Punon me keto modele te Samsungut:

L50, L55W, L60, L70, L73, L74 Wide, L77, L80, L83, L83T, L85, L730, L735, L830, i5, i50, i6, i7, i70, i85, NV3, NV5, NV7 OPS, NV8, NV10, NV11, NV12, NV15, NV18, NV20, P83, dhe shume te tjere!
Kodi i produktit: 9689897

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

This light weight and compact size USB cable is a multi functional picture transfer and power charger. The USB port transfers data between your digital camera to your PC or laptop. This USB cable is a must needed accessory along with your digital camera.

Samsung Digital Camera USB Cable (Type4) SUC-C2: AD81-00744A

Replacement for the Discontinued Models: AD81-00743A, AH39-00899AG, AH39-00899A

Works with the Samsung DigiMax Models Below:

L50, L55W, L60, L70, L73, L74 Wide, L77, L80, L83, L83T, L85, L730, L735, L830, i5, i50, i6, i7, i70, i85, NV3, NV5, NV7 OPS, NV8, NV10, NV11, NV12, NV15, NV18, NV20, P83

And Many More.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »