SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shampon hidratues me vaj Argani nga Skin Doctor
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
93012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo formulë ultra hidratues, butësisht pastron flokët pa larguar ngjyrën. Vaji Arganit ndihmon për të rikthyer vitalitetin e flokëve të dëmtuar.Përdoreni Shamponin me vaj Argani nga Skin Doctor për t'ju dhënë lagështi dhe vitalitet flokëve,ndihmon flokët tuaj për të arritur gjatësinë e tyre maksimal të mundshme. Ky shampon bën lëkurën e kokës suaj dhe flokët më të butë, të lëmueshëm dhe të shëndetshëm.
Përdorimi i shamponit hidratues, Skin Doctor me vaj Argani ,shkëlqen flokët tuaj, ndihmon për të mbrojtur flokët nga mjedisi dhe të nxehtit, duke reduktuar formimin e radikaleve të lira të shkaktuara nga UV rrezet dhe ngrohjes nga styling-u.
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
103 Jusuf Gervalla, Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »