SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kremë e syve me Ekstrakt të jargës së kërmillit, CoEnzim Q10 dhe Vitamin E.
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
93013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krema e syve kombinon koncentrimin e CoEnzimës Q10, Vitamin E dhe jargë e kërmillit, agjentë të avancuar botanik, që zvogëlon në mënyrë dramatike paraqitjet e fryerje (ejtjes), rrethit të errët . Përdorimi i rregullt i këtij kremi do të ju kënaq ju, me rezultate të shpejta dhe të dukshme. Ajo është testuar dhe miratuar nga dermatologu.
Ekstrakti i jargës së kërmillit: ndihmon në largimin e rrudhave ,të cilat shfaqen përfundi dhe rreth syve.
Përdorimi: aplikoni një shtresë të hollë përreth syve, dy herë në ditë, mengjes dhe mbrëmje.
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »