SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shampon Gështenjë kali (Aesculus hippocastanum) dhe Xhinseng.
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
93014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Formulimi i veçantë që përmban përbërësit me te mirë, veçanërisht proteina Gruri,ekstrakt Xhinsengu, gështenjë kali (Aesculus hippocastanum ) dhe D-Panthenol

Pastron dhe kondicionon flokët, rrënjët e flokëve dhe kokës.
Stimulon rritjen e flokëve dhe mbron humbjen e flokëve.
Largon zbokthin dhe kruarjen kokës.
Ushqim për flokë të shëndetshëm dhe lëkurë të kokës.

Përdorimi; aplikohet në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagur, masazhoni tërësisht kokën dhe flokët dhe pastaj shpërlajeni.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, për të dy gjinite mashkujt dhe femrat.
Paketimi 300ml.
Informata rreth publikuesit
Bio Store
Prizren
+38645581834
103 Jusuf Gervalla, Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »