SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ps3
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
93017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sony playstation 3 ne gjendje shum te mire i perdorur me 2 joysticka dhe 12 loja dhe kabell HDMI
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
0452662666
ulpiana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »