SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Monitor / PC kabell 20m
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
93042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Monitor / PC kabell 20m
Kabell kualitativ me izolim te dyfishte dhe filtera.
Kodi i produktit: 5412810055197
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »