SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 4 i bardhë
Çmimi :
€470.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '15
ID e produktit :
93064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes playstation 4 i bardh i ardhur nga zvicra me GARANCION . me 2 controllera te bardh (gjistik), dhe fifa 15 per me shum viber +37745429861 ''Fotot jan orgjinal
Informata rreth publikuesit
Granit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »