SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TURBO SERVIS ENGINEERING
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
ID e produktit :
93106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TURBO SERVICE ENGINEERING

TSE është servis profesional për riparimin dhe shitjen e turbinave.

Gjithashtu mund të bëhet edhe testimi i turbinave në qdo automjet me instrumente adekuate,
riparimi dhe balancimi i tyre në mënyrë profesionale

TSE gjithashtu ben instalimin e CHIP TUNING per lloje te ndryshme te automjeteve

info:
fb. turbo service engineering

email: hamitmavriqi@yahoo.com
tel
044 55 22 32
049 55 22 32
adresa
Rr.7 shtatori lgj. arberia
prishtinë
Informata rreth publikuesit
Hamit
Arberia (Dragodan) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »