SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Larja e Tepiheve
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
ID e produktit :
93119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fabrika Lika Fresh ben pastrimin e tepiheve ne menyre profesionale.
Na kontaktoni ne Nr; tane ne vime ne shtepine apo banesen tuaj i marrim dhe i kthejme ato.
Transporti Gratis.
044 399 282
viber+377 44 452 107

Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Lika Fresh
Prishtinë
044399282
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »