SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KETTLER PACER - Makine Vrapi -
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
93125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes makinen e vrapit te markes se njohur gjermane KETTLER PACER. E perdorur vetem 16 muaj, por ne gjendje shume te mire funksionale.

Shpejtesia deri ne 16 km/h, kurse pjerresia deri ne 10%.
Posedon programin e matjes te rrahjeve te zemres, kalorive, dhe te kohes/km.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
045 418 785
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »