SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veranda Mix Porcelain 60x60
Çmimi :
€19.70
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
ID e produktit :
93180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rregullojeni veranden tuaj, qe te shijoni sa me mire freskine e pasditeve te veres.

Pllaka Veranda Mix Porcelain 60x60 e klasit te pare:
Rezistente ndaj:
Gervishtjeve
Ngricave
Kemikaleve
Njollave
Anti-slip: Kunder rreshqitjes
Pllaka "Veranda Mix" eshte ne oferte me zbritje nga 19.7euro ne 12.5euro m2. Ejani tek ne qe te habiteni me produktet tona te bukura dhe cmimet tona te mira.
Informata rreth publikuesit
Adea Ceramics
038 402 404
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »