SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Xbox 360 elite 120GB / Urgjent
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
ID e produktit :
93188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Xbox elite me 120 GB HDD . ka nje gjistik adapterin dhe HD kabllen per TV . ka GTA 4 , Medal of Honor , Assasincreed
Modeli amerikan .
kontakt : 045853596
Informata rreth publikuesit
Hasan
Prishtinë
044332215
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »