SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr STIHL M5 660
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
ID e produktit :
93190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorr STIHL M5 660 i po sa ardhur nga gjermania , eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte , Mundeni te na kontaktoni ne kete numer 045 553 063
Informata rreth publikuesit
kupinamergim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »