SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TENDA ME QIRA - ZERIM ME QIRA
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
ID e produktit :
93194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja jonë "Vali Commerc / tend's" është e njohur për sherbime cilësore dhe njëkohsisht me një përvoje afër NJË dekade.
Ofrojm këto sherbime :
*TENDA (6x24, 6x12, 5x12, 5x10, 4x10, 5x8, 4x8, 3x3m);
*KARRIGA (-2950 copë);
*TAVOLINA (-415 copë);
*ZERIM.

INFO: Facebook: Vali Tend's
Tel: 044 822 700
E-mail:valicommerc.dr@hotmail.com

Montimi, transporti GRATIS... Ju mirëpresim !
Informata rreth publikuesit
ntp - Vali Commerc
Drenas
+37749822800
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »