SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DHOME ME QIRA
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
93234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ëshohet dhoma me qira për një vajzë dhoma ka TV.kuaq,orman,tavolinë,
dhoma gjendet ne kain e III,
kushtet qiras se dhomes 100 euro nuk keni obligime tjera
qiramarresi i shfrytezon te gjitha hapsirat ne shtepi.ne shtepi jetojne vetem burre dhe Grua,Keni qetesi ,Oborr,Parking,siguri,etj
Dimrit keni ngrohje
info 044 760094
Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »