SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline pune
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
ID e produktit :
93301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte tavoline shume e rehatshme pune per zyre apo shtepi, me hapsira per vendosjen e kompjuterit dhe me raft per tastature dhe maus.

Eshte absolutisht e re, pa asnje gervishtje apo demtim. Eshte blere para nje muaji me qmim 107 euro shitet per 80 Euro.

Dimensionet:
Gjeresia 145 cm,
Lartesia 75.5 cm,
Thellesia 65.5 cm
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
049123225
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »