SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Radio dhe Paisje per VW
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
ID e produktit :
93313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshtatet në këto modele:
Volkswagen Jetta,
Volkswagen Golf 5 dhe 6,
Volkswagen Touran,
Volkswagen EOS,
Volkswagen Tiguan,
Volkswagen Passat,
Volkswagen CC,
Volkswagen Beetle.
Full Touch-screen, 6 CD MP3, SD card, AUX port, i montohen edhe kamerat(extra) gjithashtut edhe senzorat e parkimit!

Kemi pulla nvollan për Golf 5, Golf 6, Golf 7 dhe të gjitha modelet tjera të VW nga viti 2004.
Kemi senzora të parkimit (Origjinale per VW).
Kemi tempomata per VW.
Kamer për shikim të tokës para dhe mbrapa.
Cfardo paisje që i përket elektronikës mund ta gjeni tek ne!
Te gjitha jane te PA-PËRDORURA (TË REJA).. mund te shkruani edhe në viber +38649198654
Informata rreth publikuesit
dardangashi7
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »