SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Korg i30 HD
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
ID e produktit :
93323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Korg i30 HD shume i ruajtur pak i perdorur dhe shume i forte
Kontakt: 049=562=207
Informata rreth publikuesit
Senatt B.
Bresanë
+38649562207
Bresanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »