SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wireless - pa tel senzor tymi dhe zjarri me bateri - 85dB
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
93355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wireless - pa tel senzor tymi dhe zjarri me bateri - 85dB, eshte me se i nevojshem qe cdo shtepi te kete prej ketyre senzorave, ngase ne cdo pjese te shtepise qe jane te vendosur e lajmrojne njeri tjetrin se ka tym ose zjarre ne shtepi.
Kodi i produktit: 5412810128792

Battery powered, wirelessly interconnectable, photo smoke alarm which will be immediately triggered when it detects smoke. When you connect multiple SEC-SA301RF’s to each other the trigger of one alarm will make all alarms go off. This can warn you in case of a fire in another room and give you enough time to flee the house.

• Batteries included
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »