SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bakllava,Flija,Mantija dhe te gjitha llojet e torteve per cdo aheng.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '15
ID e produktit :
93398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me porosi punojme Bakllava,Flija me sac ,Mantija dhe te gjitha llojet e torteve per cdo aheng familjar ,si dhe te githa llojet e ushqimit tradicional.

Shesim me shumice dhe pakice.
NE facebook na gjeni ne :Artizanale-Gatim

CMIMET E VOLITSHME dhe cilesia e garantuar .

Ju mirpret stafi !
Informata rreth publikuesit
Artizanale
Besianë
045504019
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »