SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri
Çmimi :
€0.50
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
ID e produktit :
93554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri
V L E R A – Revistë për Familje dhe Shoqëri
Revista Vlera gjendet në të gjitha kiosqet qendrore të Kosovës si dhe në librashitësit mobil
në Sheshin Nëna Terezë në Prishtinë.
VLERA është e veçantë nga të gjitha revistat tjera .
VLERA ka shumë vlera, etiko, morale, tradicionale, bashkëkohore dhe fetare.
VLERA ka bërë shumë ndryshime në familje , në shoqëri, në martesë e çdo kund.
VLERA tani më ka hyrë në të gjitha shtëpitë kosovare, dhe lexohet me një frymë, sepse ka shumë këshilla, pyetje përgjigje dhe gjëra që kurrë më parë nuk i keni dëgjuar.
VLERA kushton vetëm, 50 cent.
Vlera.magazine@gmail.com
www.vlera.net 
www.facebook.com/Revistavlera?fref=ts  Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
+37744142368
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »