SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LLaptop ASUS R752L
Çmimi :
€340.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
ID e produktit :
93577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llaptopi është i përdorur 2 javë dhe është në gjendje të rregullt, ka garancion 12 muaj per hardisk. Në çmim përfshihet edhe çanta për llaptop.

Performancat e tij jan :

Asus R752L
17.3 Inch
Nvidia Geforce 820M HDMI - 2GB
Intel Core i3-4030U, 1.9GHz
RAM Memory 4GB
HDD 1TB
DVD Sup.MTI.
SonicMaster - Clear and powerful Sound
Ice Cool
USB3.0 - 10X Faster than USB2.0
Energy Star
Windows 8.1
Informata rreth publikuesit
Adrijan
Prishtinë
049124714
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »