SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjenerator, Stabilizator Tensioni, Ups/Inverter, Ndricues Led, Solar Panel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
ID e produktit :
93600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania FMT GROUP me nje eksperience 12 vjecare ne treg ofron

Gjenerator, Stabilizator Tensioni, Ups/Inverter, Ndricues Led, Solar Panel

Garanci 2 vjecare


Kompania jone siguron sherbim dhe servis per produktet 24h/24.
Informata rreth publikuesit
FmtGroup
Prishtinë
00355697057620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »