SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HUAWEI Y300 NE GJENDJE TE RREGULLT WIFI ME TE GJITHA
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
93622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES HUAWEI Y 300 NE GJENDJE TE RREGULLT ME WIFI MUND TE REXHISTROHEN TE GJITHA APLIKACIONET QKA I NEVOITEN NJE TELEFONI ESHTE ORIGJINAL I ARDHUR NGA ZVICRRA PARA 7 MUAJVE POSEDON 2 KAMERA PARA DHE PAS VERSIONIN E RI 4.1.1 CPU DUAL CORE 1.0 GHZ RAM 512 MB PHONE STORAGE 4 GB MUND TE RRITET DERI 32 GB PUNON ME TE GJITHA KARTELAT E KOSOVES IPKO VALA Z MOBILE
ME TELEFON VJEN EDHE NJE FOTROLL PER MBROJTJEVEREJTJE : KA DISA GRRITHA ANASH TE VOGLA+377 45 521 158 VIBER SMS


QMIMI SHUM I VOLITSHEM !!!!!

NDRRIM NUK BOJ
Informata rreth publikuesit
ANDROID
Prishtinë
045521158
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »