SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lenovo Y50 15.4" - Gaming Laptop
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
ID e produktit :
93631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Laptopi LENOVO Y50 15.4" i perdorur rreth 1 vjet me keto performanca:

- Procesori: Intel Core i7 4710HQ 2.5 GHz
- RAM Memorje: 8GB
- Grafika: NVIDIA GeForce GTX 860M dhe Intel HD 4600
- Hard disku: 1TB
- Sistemi operativ: Windows 10

Shtese:
- Zerimi JBL
- Ultra HD screen

Laptopi eshte i pershtatshem per lojrat e fundit (si GTA 5, Assassin's Creed Unity, Far Cry 4 etj.) dhe per pune me programe 3D, video, dizajn (Cinema4D, Adobe After Effects, Illustrator, Photoshop etj.)

Mban baterine mjaft mire dhe eshte ne gjendje shume te rregullt, pa defekte.

Ka mundesi nderrimi me Macbook Pro 15" 2012 (ose me i ri).
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
049416786
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »