SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter dhe monitor tach per restaurant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
93637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kompjuteri dhe monitori tach si dhe programi i instaluar per restaurant. 049/638877
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »