SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s i bardhe ne gjendje te shkelqyer
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
93670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes iphone 4s i ri ne paket me adapter dhe degjuese tvetat eshte ne gjendje te shkelqyer i paperdorur
8 gb memorien 1 gb rom...Ka garancion 3 muaj prej dates 24.07.2015
nr kontaktues 44 472 576
viber +37744472576
Informata rreth publikuesit
Engjell
Shajnë
Shajnë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »