SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MY BAR (PROGRAM PER BAR RESTAURANT )
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
93678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Info TAVOLINAT PERSHTATEN SIPAS AMBJENTIT TUAJ.
FATURA ME 2 OSE ME SHUME KOPJE(KLIENTI+BARI+GUZHINA,ETJ).
REGJISTROHET CDO VEPRIM I DYSHIMTE DHE I SHFAQET ADMINISTRATORIT
- Garanci ASISTENCA & TRAJNIMI I PERFSHIRE.SUPPORT 24/7
-MUND TE APLIKONI CMIME TE NDRYSHME NE RASTE FESTASH OSE SIPAS ORARIT
- Pershkrim LIDHJE AUTOMATIKE ME TE GJITHA KASAT FISKALE. PROGRAMI FUNKSIONON ME EKRANET TOUCH. HYRJE ME USERNAME/PASS OSE ME KARTA AKSESI. NDJEKJE E SAKTE E INVENTARIT, BILANCE, RAPORTE DHE XHIRO DITORE.

NR TELEFONI +355697316066
Informata rreth publikuesit
Ardit
Viti
+355697316066
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »