SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PRO BAR 2.2 (PROGRAM PER BAR-RESTAURANT ) +355697316066
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
93679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Funksionet kryesore të programit

Menaxhim i shitjeve.
Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në çdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
Menaxhimi i Arkës. Pagesa – Arkëtime.
Formati i faturës së shitjes (Shirit 60mm ose 80 mm)
Nivele aksesi sipas funksioneve për përdoruesit.
Kamarierët mund të identifikohen me kod ose karta magnetike.
Ndarja e porosive automatikisht në bar apo kuzhinë.
Inventarizim për recepturat e artikujve.
Ndarja e xhiros për bar dhe kuzhinë.
Fatura për llogari të lokalit.
Transferimi i faturave nga një tavolinë në një tjetër.
Raport kosto-fitim i shitjeve.
Konfigurim për printimin e faturës, pas çdo porosie apo përmbledhëse.
Mundësia e shitjes me çmime të ndryshme të artikujve sipas sektorëve dhe ambjenteve.
Të gjitha veprimet e kryera në program ruhen dhe me emrin e përdoruesit apo kamarierit përkatës.
Menaxhohen përdoruesit e programit sipas funksioneve të tyre (si p.sh shitje, furnizime, Arkë).
Bëhet ruajtja dhe pasqyrimi i të gjitha Shitjeve të kryera dhe atyre të anulluara.
Raporte për çdo periudhe të zgjedhur kohore për shitjet, furnizimet, sasinë e artikujve të shitur, dhe bilancin financiar.
Kalimi dhe Ruajtja në Excel e të gjitha Raporteve të nxjerra.
Mirëmbajta, eksportimi dhe ruajtja e të dhënave të programit sa herë që dëshirohet.
Mundësi përdorimi me monitor touch screen
Informata rreth publikuesit
Ardit
Viti
+355697316066
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »