SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pellet , Briket dhe Parket
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
ID e produktit :
93702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pellet dhe briket te kualitetit te larte 100% nga druri. Cmimi i pelletit 155 eur, ndersa i briketit 120 eur.
Parket ahu te klasit te pare 8.5 eur/m2 dhe parket bungu te klasit te dyte 13.5 eur/2


Pelet
Informata rreth publikuesit
Faruk
Mitrovicë
+37744509798
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »