SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung s5
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
ID e produktit :
93755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung s5 i po sa ardhur nga zvicrra ësht ne gjendje te mire punon me te gjitha kartelat Mund te na kontakton ne viber dhe whatsapp +38649217943
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »