SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:01
ID e produktit :
93823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gjerman, Elumatec, Urban, Rotox, Etj. Linja Komplete, Mundesi Ndrrim edhe me BANES ne Fushe Kosove
kontakt vibere
+377 44 120 110
Informata rreth publikuesit
Qlirim
044120110
miradi e poshtme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »