SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAQINA PER DYER DHE DRITARE PLASTIKES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
ID e produktit :
93824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare Maqina Linja Komplete,
Maqinat jane ne kosove ne komunen Fushe Kosoves
1. SHARRE ME 2 KOKA ALUMA
2. PERGULL ME 2 KOKA ALUMA
3. PASTRUESE ELUMATEC
4. SHARRE PER LLAJSNE ELUMATEC
5. MAQIN PER DORZA ELUMATEC
6. FREZE PER T ALUMA
7. NGJITSE ME 1 KOKE ALUMA
8. MQINE PER VENTILIMIN E UJIT 3 MOTORRA ALUMA
9. MAQINE PER VENDOSJEN E SHTRAFAVE

+377 45 674 668 VIBERE
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »